Yeni SAMMITR TL1 Kabinler Geliyor...
26-02-2018

Yeni SAMMITR TL1 Kabinler Geliyor...

SAMMITR Motors ile yapılan işbirliği neticesinde firmanın yeni kabin model TL1, yakında Türkiye'ye geliyor. 
İddialı tasarımı ile beğeni toplayan yeni TL1 modeli, başlangıçta Hilux Revo ve Ranger T7 için gelecek. Ürün hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizde görebilir ve sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

Devamını oku
L200 Yan Gövde Kaplama
31-01-2018

L200 Yan Gövde Kaplama

SAFARİ'nin yeni ürünü Mitsubishi L200 için yan gövde kaplama üretilerek satışa sunulmaya başlandı. Cankap stoklarında hazır olan yeni ürünü Cankap şubelerimizde yakından görebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Devamını oku
X-Class Rollback hazır..
08-12-2017

X-Class Rollback hazır..

Pick-up segmentine iddialı giren Mercedes-Benz, X-Class modeli ile sektöre dinamizm kattı. Bizde Cankap olarak aynı iddia ve hızla aksesuarlarını tamamlamaya başlıyoruz. İlk olarak ROLLBACK hazırlandı. Ardından diğer aksesuarların da tamamlanması hızla devam ediyor. X-Class aksesuarlarını web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Devamını oku
PROJE İŞLEMLERİNİZ BİZİMLE DAHA KOLAY!!
16-11-2017

PROJE İŞLEMLERİNİZ BİZİMLE DAHA KOLAY!!

Değerli Bayilerimiz & Müşterilerimiz,

Bazı pick-up aksesurlarının araca montajından sonra ruhsatta belirtilmesi gerekir. 
Bu işlemler belirli bir süreç içinde yapılmaktadır. Tabloda bu süreci 2 şekilde göreceksiniz. 

CANKAP OTOMOTİV olarak ilgili kurumlardan aldığımız yetki ile birlikte pick-up araçların proje işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Böylece sizleri en son mevzuata göre doğru bilgilendirme ve yönlendirme yaparak, daha kısa sürede daha ekonomik projeler sunuyoruz.

CANKAP OTOMOTIV olarak bu alandaki bilgi kirliliğini önlemek adına konuyu misyon edinerek yatırım yapıyor, uzmanlaşıyor ve sorumluluk alıyoruz.
Daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilir ve teknik konularda da bilgi alabilirsiniz.

Devamını oku
OTOMATİK ROLLBACK YENİDEN!..
30-09-2017

OTOMATİK ROLLBACK YENİDEN!..

Otomatik ROLLBACK modelimiz revize edilerek yeniden satışa sunuldu.
Yapılan revizyonla birlikte elektrikli motor ve çalışma prosesi tümüyle değiştirildi. Böylece yüksek standartlarda her koşulda daha sessiz ve daha net çalışan bir ürün haline getirildi. Ayrıca bayilerimizi de düşünerek montaj aşaması kolaylaştırıldı. Herhangi bir kurulum ayarı gerektirmeyen manuel ROLLBACK ile aynı aşamalara sahip oldu. Yeni otomatik ROLLBACK Mitsubishi L200, Ssangyong Korando Sport hariç tüm pick-up modellerine uygulanabilmektedir. 
Yeni otomatik ROLLBACK hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Devamını oku